O nas

Babska Autoszkoła jest INNA niż wszystkie, bo "BABSKA".

To "babska" oznacza , iż instruktorami w naszej szkole są KOBIETY. To jest nasz atut.
Nasze super cierpliwe instruktorki krok po kroku wprowadzą Cię we wszystkie zagadnienia związane z nauką jazdy samochodem. Sprawią ,że będziesz czuł się bezpiecznie za kierownicą i nauczą Cię tworzenia tego bezpieczeństwa na drodze. Nauczą Cię również rozumieć ruch drogowy tak, abyś zawsze mógł się w nim odnaleźć we właściwym miejscu. Dla nas nie ma "głupich pytań". Im więcej pytań kursant zadaje, tym lepiej, bo to oznacza, że myśli i stara się zrozumieć.

Nauka jazdy dla Pań ... i nie tylko

Traktowanie każdego Kursanta w sposób szczególny i kulturalny to dla nas zadanie numer 1.
Wiemy z doświadczenia, jak bardzo stresująca bywa dla Kursanta pierwsza godzina jazdy. Rozumiemy to doskonale, toteż staramy się bardzo w jak najłagodniejszy sposób przeprowadzić każdą osobę przez tę lekcję.

Naszym atutem jest również to, że szkolimy tylko na samochodach należących do szkoły, stąd mamy pełną kontrolę nad pracą instruktorów. Jesteśmy w ten sposób w stanie całkowicie wyeliminować różnego rodzaju nadużycia, których dopuszczają się niektórzy instruktorzy, jeżdżący swoimi pojazdami. Kilka lat doświadczeń sprawiły, że w tym momencie mamy pewność, iż dla dobra kursantów właśnie ta forma organizacji szkolenia, jest najodpowiedniejsza.

JESTEŚ WYJĄTKOWY - TRAFIŁEŚ DO WYJĄTKOWEJ SZKOŁY.

Chcesz jeździć samochodem, ale nauka trochę Cię przeraża?

Nie stresuj się!
Nasza szkoła da Ci to, czego szukasz, czyli profesjonalne szkolenie w przemiłej atmosferze

PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE, KULTURA